کسب و کار

سیستم همکاری در فروش چیست؟ بهترین سیستم همکاری در فروش
بهترین سیستم همکاری در فروش چیست و چگونه می‌تواند ما را ثروتمند کند؟
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    زینب میرفیضی
در این مطلب سیستم همکاری در فروش و روش‌های انجام آن به عنوان یک کسب و کار اینترنتی تعریف شده است. با مطالعه این مقاله میتوانید راه‌های کسب درآمد از همکاری در فروش را بیاموزید و با مهمترین سایت‌های همکاری در فروش آشنا شوید تا از آن‌ها برای ثروتمند شدن استفاده کنید
مدیریت زمان و 11 نکته طلایی برای رعایت تکنیک های مدیریت زمان
11 نکته طلایی برای رعایت تکنیک های مدیریت زمان
 سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷  
ما به طور ناخوداگاه برای هر کدام از وظایف روزمره خود زمانبندی میکنیم مدیریت زمان تکنیک هایی است برای انجام هر چه بهتر این زمانبندی ها
فضای کار اشتراکی چیست: اجاره فضای کار به صورت اشتراکی چگونه است؟
فضای کار اشتراکی چیست : اجاره فضای کار به صورت اشتراکی چگونه است؟
 دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷  
در این مقاله همه نکاتی که باید در مورد فضاهای کار اشتراکی در ایران بدانید برای شما شرح داده شده و فهرست بهترین محیط های کار اشتراکی معرفی شده است.
راهنمای خرید از سایت AliExpress | خرید از علی اکسپرس
آموزش خرید از علی اکسپرس در ایران
 دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷  
سایت علی اکسپرس سرویس فروش آنلاینی ا‌ست که در کشور چین طراحی‌شده و فردی به نام علی‌بابا مالک آن است. این سایت در سال 2010 راه‌اندازی شد. علی اکسپرس از کسب‌وکارهای کوچک در کشور چین و کشورهای دیگری مثل سنگاپور که محصولات خود را به‌صورت آنلاین برای خریداران بین‌المللی ارسال می‌کردند، تشکیل‌شده است.
خرید مستقیم از آمازون | خرید از آمازون بدون پرداخت گمرک
آیا می‌توانیم از آمازون خرید کنیم؟
 دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷  
با اعمال تحریم‌ها کاربران ایرانی به راحتی نمی‌توانند از سایت‌های اینترنتی مثل آمازون به طور مستقیم خرید کنند، در این مقاله علاوه بر توضیح چگونگی خرید اینترنتی مستقیم از آمازون به این سوال پاسخ می‌دهیم که آیا می‌توان بدون پرداخت گمرک از آمازون خرید کرد؟
چگونه از وبلاگ خود پول دربیاوریم؟ | جت
چطور از وبلاگ خود پول در بیاوریم؟
 یکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷  
قصد ساختن یک وبلاگ را دارید که از آن کسب درآمد کنید؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا با انواع روش های کسب درآمد از طریق وبلاگ نویسی آشنا شوید و یکبار برای همیشه پاسخ به سوال "چگونه پول دربیاوریم" را پیدا کنید.
7 ایده کسب درآمد و راه های پول دار شدن از طریق اینترنت | جت
راهکارها و ایده های پولدار شدن از طریق اینترنت
 چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷  
به نظر شما می توان از طریق اینترنت درآمدزایی داشت؟ افراد مشهوری مثل مارک زاکربرگ چگونه از طریق اینترنت کسب درآمد داشته اند؟