مدیریت و کارآفرینی

کار در منزل برای خانم ها با این 43 ایده ساده و خلاقانه | جت
کار در منزل خانم ها فرصتی برای درآمدزایی
 دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸    زیبا حیدری
انعطاف ساعت‌های کاری و امکان انجام چند شغل به‌طور هم‌زمان از مزایای مهم مشاغل خانگی است. انجام مشاغل خانگی و کار کردن در منزل برای خانم ها یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد مستقل است. پس اگر شما هم به عنوان یک خانم قصد درآمدزایی دارید اما به هر دلیلی امکان کار کردن بیرون از منزل برایتان فراهم نیست، این مقاله جت را از دست ندهید.
فریلنسر کیست | همه چیز در مورد فریلنسرینگ
فریلنسر کیست
 سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸    زیبا حیدری
فریلنسرینگ چیست؟ چگونه فریلنسر شویم؟ اگر شما هم تمایل دارید بدون خارج شدن از منزل، به حرفه مورد علاقه‌تان بپردازید، این مقاله از سایت جت را از دست ندهید. 
استراتژی اقیانوس آبی و نقش آن در ایجاد بازارهای جدید چیست؟ | جت
استراتژی اقیانوس آبی چگونه باعث ایجاد بازارهای جدید می شود
 شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷    مدیر سایت
در این مقاله استراتژی اقیانوس آبی یا blue ocean را بررسی می‌کنیم و سپس تفاوت‌های آن با اقیانوس سرخ، و راه‌های موفق شدن در استراتژی اقیانوس آبی را شرح می‌دهیم.
 کارآفرینی چیست | به چه کسی کارآفرین  می گوییم؟
کارآفرینی چیست
 چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷    محدثه میرجعفری
کارآفرینی به معنای فرایند شناسایی، توسعه و بهره‌برداری از فرصت‌های کسب و کار است. کارفرینان افرادی هستند که با شناسایی فرصت‌های کسب و کار، ایجاد و توسعه کسب و کارهای جدید را آغاز می‌کنند. در این مقاله از سایت جت با ما همراه باشید.
10 تکنیک اصول و فنون مذاکره در بازاریابی و فروش | جت
اهمیت و کاربرد اصول و فنون مذاکره در پیشرفت کسب و کار
 سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷    مدیر سایت
در بازاریابی امروز، اهمیت اصول و فنون مذاکره بر کسی پوشیده نیست، بنابراین اگرمی‌خواهیم یک مذاکره ساده را به یک مذاکره موفق تبدیل کنیم باید با اصول و تکنیک‌های مذاکره آشنا شویم؛ در این مقاله از سایت جت، پس از بررسی انواع مذاکره، گام به گام شما را تا تبدیل شدن به یک مذاکره‌کننده حرفه‌ای همراهی می‌کنیم.
11 عادت کارآفرینان موفق برای تحقق رویاهایشان
عادات یک کارآفرین موفق چیست
 چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷    مدیر سایت
آیا همه کارآفرین‌ها در کسب و کار خود موفق هستند؟ در این مقاله از سایت جت با ما همراه باشید تا شما را با مهم‌ترین ویژگی‌های یک کارآفرین موفق و 11 مورد از عادات آن‌ها آشنا کنیم.
داستان موفقیت ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و سفر به مریخ | جت
روایت مستند ایلان ماسک: نابغه و مخترع بزرگ
 چهارشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۷    افسانه آقایی
ایلان ماسک کیست؟ او مدیرعامل تسلاموتورز، مدیرعامل و موسس spacex، رییس openAI، رییس Solarciryو ... است. در این مطلب با ما همراه باشید تا با زوایای زندگی شخصی و حرفه‌ای ایلان ماسک، این نابغه بزرگ آمریکایی-کانادایی بیشتر آشنا شوید.
هوش مالی چیست و چگونه با استفاده از هوش مالی ثروتمند شویم
هوش مالی چیست؟ چه طور با افزایش هوش مالی ثروتمند شویم؟
 شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۷    افسانه آقایی
هوش مالی چیست ؟ آیا تمام انسان‌ها از هوش مالی یکسانی برخوردارند؟ راهکارهای افزایش هوش مالی چیست؟ در این مقاله سعی کرده‌ایم علاوه بر پاسخ به این سؤالات، دو کتاب پرفروش پدر پولدار/پدر فقیر و هم‌چنین کتاب هوش مالی از کارن برمن را بررسی و معرفی کنیم و مهم‌ترین نکات این دو کتاب را درزمینهٔ هوش مالی بیان کنیم. در این مقاله از سایت جت با ما همراه باشید.
زندگی نامه برایان تریسی: معرفی بهترین کتاب موفقیت | جت
برایان تریسی پادشاه سخنرانی موفقیت در کسب و کار
 سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷    افسانه آقایی
این روزها کمتر کسی است که نام برایان تریسی Brian Tracy، این نویسنده و سخنران بزرگ موفقیت را نشنیده باشد. در این مقاله از سایت جت، با مرور زندگینامه برایان تریسی، با شخصیت و کتاب های او بیشتر آشنا می‌شویم.
بازاریابی چابک یا Agile Marketing چیست؟ تکنیک های بازاریابی چابک | جت
اصول و تکنیک های بازاریابی چابک (Agile Marketing) چیست
 یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷    مدیر سایت
اگر به دنبال موفقیت بیشتر در کسب و کارتان هستید قطعا از بازاریابی چابک یا Agile Marketing چیزهایی شنیده‌اید. اما اصول بازاریابی چابک چیست؟ برای پاسخ به این پرسش‌، در این مقاله از جت با ما باشید تا مزیت‌های بازاریابی چابک را بررسی کنیم و سپس اصول و تکنیک‌های آن را یاد بگیریم.
بهتربن ایده های کسب و کارهای خانگی | کار در خانه
بهترین ایده های کسب و کارهای خانگی و مزایای کار در خانه
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    صدیقه حسینی
در این مقاله از سایت جت، با بهترین ایده‌های کسب و کارهای خانگی آشنا می‌شویم و به مزایای کار در منزل و مشاغل خانگی می‌پردازیم.
قدرت مثبت اندیشی | جملات زیبا درباره اعجاز مثبت اندیشی
چگونه مثبت اندیش باشیم
 یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷    مدیر سایت
در این متن علاوه بر آشنایی با قدرت مثبت اندیشی با 30 نقل قول از افراد موفق درباره اعجاز مثبت اندیشی و قدرت ذهن همراه شما خواهیم بود.