مدیریت و کارآفرینی

 راهکار های ساده و کاربردی برای جلوگیری و درمان فرسودگی شغلی
فرسودگی شغلی چیست و راهکارهای مقابله با آن
 سه شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰    مدیر سایت
فرسودگی شغلی در بیشتر مواقع به علت استرس و فشار کاری زیاد و کار در زمان طولانی و بدون استراحت ایجاد می‌شود. بهتر است بدانید فرسودگی شغل یهرگز به شکل ناگهانی ظاهر نمی‌شود و یک روند تدریجی دارد. افرادی که دچار فرسودگی شغلی می‌شوند نسبت به شغل خود بی‌انگیزه و بی علاقه می شوند.
عوامل موثر بر میزان تمایل دانش آموزان برای ورود به دانشگاه ها
عوامل موثر بر میزان تمایل دانش آموزان برای ورود به دانشگاه ها
 سه شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰    مدیر سایت
عوامل موثر بر تقاضای اجتماعی برای آموزش عالی چهار دسته اند : 1.عوامل فردی و ویژگی های خانواده : توانایی های فکری و ذهنی ،انگیزه و علایق ، تاثیر خانواده ، جنسیت . 2. عوامل اقتصادی : اشتغال در جامعه ، سیاست های حمایتی دولت ، قوانین و مقرارت ، سطح درآمد 3.عوامل و امکانات آموزشی : ظرفیت پذیرش دانشگاه ها ، کیفیت امکانات موجود ، کمیت امکانات موجود . 4. عوامل اجتماعی ، فرهنگی ، محیطی : تعداد جمعیت لازم التعلیم ، نفوذ هم سن و سالان، سطح سواد جامعه ، قوانین و مقررات آموزشی ، باورها و ارزش های حاکم بر جامعه .
روشهای کسب درآمد از معماری
همه روش هایی که برای کسب درآمد از معماری باید بدانیم
 سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰    مدیر سایت
چگونه از معماری درآمد کسب کنیم؟ بهترین روش کسب درآمددر معماری چیست؟ اگر دانشجو یا فارغ التحصیل معماری هستید برای پاسخ به این سوالات در این مقاله با ما همراه باشید.
 5 نکته طلایی که برای شروع کسب و کار در منزل باید بدانید
سیر تا پیاز راه اندازی کسب و کار خانگی
 یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰    مدیر سایت
کسب و کار خانگی چیست؟ با ما در این مقاله از سایت جت همراه باشید تا با نکات طلایی شروع کسب و کار در منزل آشنا شوید. ما از ایده یابی و ایده پردازی تا راه اندازی شغل مناسب شما برنامه داریم.
چگونه از تفکر استراتژیک در کسب و کار خود استفاده کنیم؟
تفکر استراتژیک در کسب و کار
 شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰  
چگونه کار تدریس خود را در ایام کرونا گسترش دهید
کسب و کار تدریس و مشاوره
 چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰    مدیر سایت
بیش از یک سال است که ویروس جدیدی زندگی هر روزه بشر را تحت تاثیر قرار داده است حتماً شما هم به دنبال بهترین راه برای استفاده از شرایط موجود در حیطه کاری خود هستید.
زنان خانه دار چگونه می توانند درآمد داشته باشند؟
بهترین راه کسب درآمد برای زنان خانه دار
 شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰    مدیر سایت
در این مقاله، می‌خواهم یک کار پرسود برای زنان خانه‌دار معرفی کنم. بافتنی، خیاطی، آشپزی و... همگی شغل‌های خوبی هستند ولی کارهایی هم هستند که اولاً با سرمایه و تخصص کم می‌توان شروع کرد، ثانیاً درآمدهایی به مراتب بیشتر از سایر کسب‌وکارهای خانگی کسب کرد.
هرم مازلو به زبان ساده: قدم گذاشتن بر پلکان نیازهای انسانی
هرم مازلو به زبان ساده
 چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹    شایان شیرازی
آبراهام مازلو یکی از برجسته ترین نظریه‌های انگیزه انسانی را با «سلسله مراتب نیازمندی ها» ارائه داده است، که حکایت از شناخت عمیق وی در زمینه روانشناسی دارد.
برملا شدن رازهای کارآفرینان موفق در هفته جهانی کارآفرینی
هفته جهانی کارآفرینی
 شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸    مدیر سایت
در هفته جهانی کارآفرینی مهارت های ثروتمند شدن و کسب درآمد را بیاموزید. همواره بر این موضوع تأکید شده است که رویای یک شبه پولدار شدن را کنار بگذاریم ، اما ما در این مقاله رازهایی را برملاخواهیم کرد.
آموزش کارآفرینی به نوجوانان : کلید مهار نوجوانان بی هدف
آموزش کارآفرینی به نوجوانان
 جمعه ۰۸ شهریور ۱۳۹۸    مدیر سایت
شما نگران آینده نوجوان خود هستید و فکر می کنید زندگی او بی هدف دنبال می شود؟ آموزش کارآفرینی به نوجوانان یکی از بهترین روش ها برای مهار بی هدفی آنهاست.
چگونه کسب و کار اینترنتی راه بیندازیم؟ | جت
کسب و کار اینترنتی چیست
 دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸    صبا فضلعلی
راه اندازی کسب و کار اینترنتی و نحوه رشد و گسترش آن در این مقاله بررسی شده و به چگونگی راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق می پردازیم.
کار در منزل بافتنی | سه هنر پولساز خانگی
کار در منزل بافتنی
 شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸    مدیر سایت
اگر گاهی برای خودتان شال می‌بافید؛ اگر دوست دارید هم در منزل باشید و هم از هنرتان کسب درآمد کنید با ما همراه باشید تا کار در منزل بافتنی، لیف بافی و دکمه دوزی را در این مقاله از سایت جت بررسی کنیم.
کار در منزل تهران، اصفهان و کرج و سایر شهرها | جت
کار در منزل تهران، اصفهان و کرج
 چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸    زیبا حیدری
کار کردن در خانه را می توان یک استراتژی اقتصادی دانست. این روزها کار در منزل در تهران و سایر شهرها بنا به موقعیت زندگی و منطقه جغرافیایی ممکن است متفاوت باشد. اگر شما هم تمایل دارید درباره کار در منزل در تهران، اصفهان و کرج و سایر شهرستان ها بدانید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.
کار آنلاین در خانه - از ایده ها تا درآمد کار آنلاین | جت
کار آنلاین در خانه
 دوشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸    محدثه میرجعفری
کار آنلاین در خانه امروزه به یکی از روش های کسب درآمد تبدیل شده و به تازگی افراد زیادی به این مساله گرایش پیدا کرده اند. تمامی جوانب کار آنلاین را از درآمد کار آنلاین تا انواع و اقسام آن را در این مقاله از سایت جت بررسی کرده ایم.
مدیریت استراتژیک و مفاهیم مدیریت راهبردی چیست؟ | جت
مدیریت استراتژیک یا مدیریت راهبردی چیست
 چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸    زیبا حیدری
احتمالا بارها در موقعیت های مختلف با واژه استراتژی یا راهکار موجه شده‌اید. در هر مسئله ای استراتژی ها به عنوان راه نجات شناخته می شوند. ما هم در این مقاله قصد داریم راه نجات کسب و کارتان را به شما نشان دهیم. مدیریت استراتژیک، مفهومی است که به شما کمک می کند تا دریابید از نظر حرفه ای در چه موقعیتی هستید؟ و قرار است به چه جایگاهی برسید؟ پس اگر به دنبال یادگیری شیوه مدیریت راهبردی هستید، این مقاله جت را از دست ندهید.
کسب درآمد و کار تایپ و ترجمه در منزل از طریق اینترنت | جت
کار در منزل اینترنتی تایپ و ترجمه
 دوشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸    مینا نعمت گرگانی
کار کردن در خانه این روزها به یک فرصت عالی برای کسب درآمد تبدیل شده و خوشبختانه به تازگی این مورد در بین افراد جامعه از دانشجویان تا خانم های خانه دار بسیار فراگیر شده است. در این مقاله ابتدا به تعریف کار در منزل اینترنتی می پردازیم و پس از بررسی مزیت‌ها و معایب احتمالی آن، روش های کسب درآمد از دو کار پر سود این روزها یعنی کار در منزل اینترنتی ترجمه و تایپ را به شما آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.