اخبار استارتاپ ها

5 زن موفق در استارتاپ ایران که نمی‌شناسید
زنان موفق در استارتاپ ایرانی
 شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰    اسما صارمی
زنان به عنوان نیمی از نیروی اقتصادی کشور، با راه اندازی کسب و کارهای کوچک و نوپا، راه خود را از میان موانع ساختاری و فرهنگی حاکم بر جامعه پیدا کرده و به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته اند. به طور کلی در ایران راه پیشرفت برای زنان در مناصب مدیریتی هموار نیست و همیشه با موانع و مشکلات زیادی روبرو هستند اما فرصت فعالیت در کسب و کارهای کوچک و نوپا، شرایط حضور و رشد زنان در عرصه اقتصاد را فراهم کرده است.
برملا شدن رازهای کارآفرینان موفق در هفته جهانی کارآفرینی
هفته جهانی کارآفرینی
 شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸    عاطفه علیمحمدی
در هفته جهانی کارآفرینی مهارت های ثروتمند شدن و کسب درآمد را بیاموزید. همواره بر این موضوع تأکید شده است که رویای یک شبه پولدار شدن را کنار بگذاریم ، اما ما در این مقاله رازهایی را برملاخواهیم کرد.
بوم مدل کسب و کار یا business model canvas چگونه بیزنس شما را متحول می‌کند؟ | جت
بوم مدل کسب و کار یا business model canvas چیست؟
 شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸    ملیحه
بیزنس مدل business model چیست و چرا باید قبل از شروع هر کاری به سراغ طراحی بوم مدل کسب و کار کانواس و اجزای آن برویم؟ برای یافتن پاسخ این سوالات با این مقاله همراه باشید.
تیم سازی در استارتاپ | نحوه تشکیل یک تیم استارتاپی موفق | جت
تمام آنچه که باید درباره تیم سازی استارتاپی بدانید
 دوشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۷    زیبا حیدری
این مقاله قصد دارد اهمیت تیم ‌سازی در استارتاپ را برایتان روشن کند و در ادامه، اصول و قواعد آن را به شما آموزش دهد. پس اگر به دنبال نکات کاربردی و مفیدی هستید که برای تشکیل یک گروه قوی و منسجم استارتاپی به شما کمک کند، با این مقاله همراه ما باشید.
معرفی 8 استارتاپ برتر حوزه فین تک و خدمات آنها | جت
معرفی 8 استارت‌آپ‌ فینتکی موفق ایرانی
 دوشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۷    افسانه آقایی
فین ‌تک‌ها استارت‌آپ‌های حوزه مالی هستند که با قدرت به سمت جذب سرمایه و مخاطب بیشتر پیش می‌روند. در این مقاله از سایت جت، با ما همراه باشید تا شما را با هشت استارت‌آپ ایرانی که در این رقابت، موفق عمل کرده‌اند آشنا کنیم.
معرفی پنج استارتاپ حمل و نقل موفق ایرانی | جت
استارتاپ های حوزه حمل و نقل در ایران
 شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۷    ملیحه
سیستم حمل و نقل عمومی چند سالی است که دستخوش تغییرات زیادی شده‌است از جمله این تغییرات می‌توان به ظهور تاکسی‌های اینترنتی اشاره کرد. در این مقاله به معرفی و بررسی پنج استارتاپ حمل و نقل موفق می‌پرازیم.
معرفی و بررسی استارتاپ‌های گردشگری موفق ایرانی
معرفی 5 استارتاپ گردشگری موفق ایرانی و خدمات آنها
 یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷    ملیحه
در این مقاله از سایت جت با ما همراه باشید تا گشتی در دنیای استارتاپ‌های گردشگری موفق بزنیم و معایب و مزایای هر کدام را بررسی کنیم. استارت‌اپ های موفقی مثل علی‌بابا، اسنپ تریپ و فلایتیو را بررسی می‌کنیم.
استارتاپ چیست؟ ویژگی های یک استارت آپ چیست؟
استارت آپ یا استارتاپ چیست ؟
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    صدیقه حسینی
ویژگی‌های مهم یک استارتاپ چیست؟ چه طور می‌توانیم یک استارت آپ را راه اندازی کنیم؟ چطور می توانیم برای استارتاپمان سرمایه گذار جذب کنیم؟ برای پاسخ به سوال‌های استارتاپی تان این مقاله را بخوانید.
تکنیک های ساخت و گسترش ایده های خلاقانه و دستیابی به ایده های استارتاپی
ایده های استارتاپی از کجا می آیند؟ تکنیک های ساخت و گسترش ایده های خلاقانه
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    صدیقه حسینی
ایده های استارتاپی از کجا می آیند؟ در این مقاله با روش های ساخت و گسترش ایده ها آشنا می شوید و می توانید با تمرین های جالب و متنوع به ایده های استارتاپی دست پیدا کنید.
استارتاپ ویکند چیست ؟ همه چیز درباره برنامه استارتاپ ویکند
استارتاپ ویکند چیست ؟ سیر تا پیاز برگزاری یک رویداد استارتاپ ویکند
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    صدیقه حسینی
استارتاپ ویکند چیست؟همه چیز درباره استارتاپ ویکند در این مطلب مراحل برگزاری یک رویداد استارتاپ ویکند بیان می شود و وظایف هر کدام از اعضای تیم استارتاپ ویکند مثل داورها، مربی ها و نماینده جهانی توضیح داده می شود.
7 توصیه استارتاپی از موسسان استارتاپ های موفق ایرانی | جت
بررسی استارتاپ های موفق ایرانی
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    صدیقه حسینی
در این مقاله، با ایده های کارآفرینان استارتاپهای موفق ایرانی آشنا میشویم و در جهت شروع یک استارتاپ موفق از آنها کمک میگیریم.
فضای کار اشتراکی چیست: اجاره فضای کار به صورت اشتراکی چگونه است؟
فضای کار اشتراکی چیست : اجاره فضای کار به صورت اشتراکی چگونه است؟
 دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷  
در این مقاله همه نکاتی که باید در مورد فضاهای کار اشتراکی در ایران بدانید برای شما شرح داده شده و فهرست بهترین محیط های کار اشتراکی معرفی شده است.

این روزها شاید به دفعات پیش آمده که کلمه "استارت آپ" را دیده اید یا از کسی شنیده باشید، اما هیچ‌وقت به شکل مفهومی در مورد اینکه استارت آپ چیست؟ و به چه معناست و چرا اینقدر در مورد آن صحبت می‌شود فکر نکرده باشید. در حوزه استارت آپ ها حتی محتوای موجود در فضای وب هم بسیار پراکنده و گاهی بی‌ربط هم هستند. در سال‌های اخیر شاهد رشد روزافزون فضای کسب‌و‌کارهای اینترنتی هستیم تا جایی که بزرگترین شرکت‌های سودآور دنیا در  حوزه تکنولوژی و فناوری فعالیت می‌کنند. در داخل کشور نیز پیشرفت‌های بسیار زیادی در زمینه شرکت‌های نوآور و دانش‌بنیان انجام شده است؛ شرکت‌هایی که بدون شک در آینده نه چندان دور تبدیل به بزرگترین کسب‌و‌کارهای ایران می‌شوند.

اخبار استارتاپ ها را از وبسایت جت دنبال کنید

روزانه استارت‌آپ‌های جدید کار خودشان را با ایده‌های جدید شروع ‌می‌کنند. برخی از آن‌ها به سرعت پیشرفت ‌می‌کنند و سهم زیادی از بازار را به دست ‌می‌آورند و برخی دیگر نیز شکست می‌خورند. این روزها استارت‌آپ ها با ایده‌ها و فعالیت‌های نوآورانه زندگی بسیاری از ما را تحت تاثیر قرار داده‌اند؛ سطح رفاه و راحتی زندگی شهری را افزایش داده‌اند و گاهی باعث به وجود‌آمدن شغل‌ها و کسب‌‌و‌کار‌های جانبی نیز می‌شوند. جدیدترین اتفاقات و اخبار استارتاپ ها به همراه بررسی و تحلیل شرکت‌های فناورانه و نوآور را می‌توانید در این بخش از سایت جت مشاهده کنید. چالش‌های زندگی ما انسان‌ها روز به روز در حال تغییر است پس زودتر از همه از چالش‌ها و فرصت‌هایی که در کنارشان وجود دارند با خبر شوید.

آینده فضای استارت آپی چگونه است؟

استارت آپ (Start-Up) رویکرد و مفهومی‌ست، که در کمتر از یک دهه توانسته است در دنیای کارآفرینی و کسب وکار، انقلاب بزرگی برپا کند. اینکه بتوان بر اساس یک ایده درآمدزا، سیستم و یا سازمانی را متولد کرد و به آستانه رشد و سرمایه گذاری رساند.
در طی مقالات این بخش از سایت جت قصد داریم علاوه بر ارائه اطلاعات مفید به کارآفرینان جوان در مورد فضای پیش روی شرکت‌های استارت‌آپی، تجربیات کارآفرینان استارت آپی موفق را نیز از دریچه‌ای جدید برای شما به نمایش بگذاریم. اخبار فضای استارت آپی کشور و جدیدترین رویدادهای حوزه کسب و کار را در سایت جت دنبال کنید. همراه جت باشید.