جت

این روزها شاید به دفعات پیش آمده که کلمه "استارت آپ" را دیده اید یا از کسی شنیده باشید، اما هیچ‌وقت به شکل مفهومی در مورد اینکه استارت آپ چیست؟ و به چه معناست و چرا اینقدر در مورد آن صحبت می‌شود فکر نکرده باشید. در حوزه استارت آپ ها حتی محتوای موجود در فضای وب هم بسیار پراکنده و گاهی بی‌ربط هم هستند. در سال‌های اخیر شاهد رشد روزافزون فضای کسب‌و‌کارهای اینترنتی هستیم تا جایی که بزرگترین شرکت‌های سودآور دنیا در  حوزه تکنولوژی و فناوری فعالیت می‌کنند. در داخل کشور نیز پیشرفت‌های بسیار زیادی در زمینه شرکت‌های نوآور و دانش‌بنیان انجام شده است؛ شرکت‌هایی که بدون شک در آینده نه چندان دور تبدیل به بزرگترین کسب‌و‌کارهای ایران می‌شوند.

اخبار استارتاپ ها را از وبسایت جت دنبال کنید

روزانه استارت‌آپ‌های جدید کار خودشان را با ایده‌های جدید شروع ‌می‌کنند. برخی از آن‌ها به سرعت پیشرفت ‌می‌کنند و سهم زیادی از بازار را به دست ‌می‌آورند و برخی دیگر نیز شکست می‌خورند. این روزها استارت‌آپ ها با ایده‌ها و فعالیت‌های نوآورانه زندگی بسیاری از ما را تحت تاثیر قرار داده‌اند؛ سطح رفاه و راحتی زندگی شهری را افزایش داده‌اند و گاهی باعث به وجود‌آمدن شغل‌ها و کسب‌‌و‌کار‌های جانبی نیز می‌شوند. جدیدترین اتفاقات و اخبار استارتاپ ها به همراه بررسی و تحلیل شرکت‌های فناورانه و نوآور را می‌توانید در این بخش از سایت جت مشاهده کنید. چالش‌های زندگی ما انسان‌ها روز به روز در حال تغییر است پس زودتر از همه از چالش‌ها و فرصت‌هایی که در کنارشان وجود دارند با خبر شوید.

آینده فضای استارت آپی چگونه است؟

استارت آپ (Start-Up) رویکرد و مفهومی‌ست، که در کمتر از یک دهه توانسته است در دنیای کارآفرینی و کسب وکار، انقلاب بزرگی برپا کند. اینکه بتوان بر اساس یک ایده درآمدزا، سیستم و یا سازمانی را متولد کرد و به آستانه رشد و سرمایه گذاری رساند.
در طی مقالات این بخش از سایت جت قصد داریم علاوه بر ارائه اطلاعات مفید به کارآفرینان جوان در مورد فضای پیش روی شرکت‌های استارت‌آپی، تجربیات کارآفرینان استارت آپی موفق را نیز از دریچه‌ای جدید برای شما به نمایش بگذاریم. اخبار فضای استارت آپی کشور و جدیدترین رویدادهای حوزه کسب و کار را در سایت جت دنبال کنید. همراه جت باشید.