استارتاپ

ابزار و لوازم مهم برای شروع کسب و کار تعمیرات موبایل
ابزار تعمیرات موبایل
 شنبه ۰۴ شهریور ۱۴۰۲    گروه تبلیغات
در این مقاله شما را با انواع ابزارهای مورد نیاز برای تعمیرات موبایل آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.
مدل کسب و کار B2B و B2C | تفاوت‌ها و ویژگی‌ها
مدل کسب و کار B2B و B2C
 شنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
مدل کسب و کار B2B و B2C، دو رویکرد متفاوت در فروش و بازاریابی محصولات و خدمات هستند. در این مقاله، تفاوت‌ها و ویژگی‌های این دو مدل کسب و کار بررسی می‌شوند.
مالکیت فکری چیست | بررسی اهمیت مالکیت فکری
مالکیت فکری چیست
 شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
مالکیت فکری به آفریده‌های فکری می‌گویند که علاوه بر مالکیت مادی و ارزش اقتصادی، دارای مالکیت معنوی نیز می‌باشند، زیرا موضوع آن یک شی معین مادی نیست. در این مقاله با مفهوم کلی مالکیت فکری در سایت جت آشنا خواهید شد.
 استارتاپ یونیکورن  چیست و چه کاربردی دارد؟
استارتاپ یونیکورن(Unicorn Startup) چیست
 شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
استارتاپ یونیکورن اصطلاحی است که در صنعت سرمایه گذاری خطرپذیر برای توصیف یک شرکت نوپا با ارزش بیش از 1 میلیارد دلار استفاده می شود. استارتاپ یونیکورن از استارتاپ‌های موفق در جهان شناخته شده است.
واژگان و اصطلاحات استارتاپی که باید بدانید!
واژگان و اصطلاحات استارتاپی
 دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱    مریم باغبان
در دنیای استارتاپ و کارآفرینی اصطلاحات متعددی وجود دارد که باید با آنها آشنا شوید که تعدادی از آنها اشاره میکنیم.
طرح صیانت از فضای مجازی
چرا به طرح صیانت از فضای مجازی اعتراض می‌شود
 جمعه ۰۵ شهریور ۱۴۰۰    مدیر سایت
در مجلس شورای اسلامی طرحی با عنوان صیانت از فضای مجازی و کاربران در حال بررسی است اما طرح صیانت در صورت اجرا مشکلاتی را برای کسب‌و‌کارها و کاربران به وجود خواهد آورد؛ در این مقاله به بررسی کامل طرح صیانت پرداخته‌ایم.
5 زن موفق در استارتاپ ایران که نمی‌شناسید
زنان موفق در استارتاپ ایرانی
 شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰    مدیر سایت
زنان به عنوان نیمی از نیروی اقتصادی کشور، با راه اندازی کسب و کارهای کوچک و نوپا، راه خود را از میان موانع ساختاری و فرهنگی حاکم بر جامعه پیدا کرده و به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته اند. به طور کلی در ایران راه پیشرفت برای زنان در مناصب مدیریتی هموار نیست و همیشه با موانع و مشکلات زیادی روبرو هستند اما فرصت فعالیت در کسب و کارهای کوچک و نوپا، شرایط حضور و رشد زنان در عرصه اقتصاد را فراهم کرده است.
تیم سازی در استارتاپ | نحوه تشکیل یک تیم استارتاپی موفق | جت
تمام آنچه که باید درباره تیم سازی استارتاپی بدانید
 دوشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۷    زیبا حیدری
در این مقاله با اهمیت تیم ‌سازی در استارتاپ، اصول و قواعد آن و تشکیل یک گروه قوی و منسجم استارتاپی آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.
معرفی 8 استارتاپ برتر حوزه فین تک و خدمات آنها | جت
معرفی 8 استارت‌آپ‌ فینتکی موفق ایرانی
 دوشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۷    افسانه آقایی
فین ‌تک‌ها استارت‌آپ‌های حوزه مالی هستند که با قدرت به سمت جذب سرمایه پیش می‌روند. در این مقاله از سایت جت، شما را با هشت استارت‌آپ ایرانی که موفق هستند، آشنا می‌کنیم.
معرفی پنج استارتاپ حمل و نقل موفق ایرانی | جت
استارتاپ های حوزه حمل و نقل در ایران
 شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۷    مدیر سایت
سیستم حمل و نقل عمومی چند سالی است که دستخوش تغییراتی از جمله ظهور تاکسی‌های اینترنتیشده است. در این مقاله به معرفی و بررسی پنج استارتاپ حمل و نقل موفق می‌پرازیم.
معرفی و بررسی استارتاپ‌های گردشگری موفق ایرانی
معرفی 5 استارتاپ گردشگری موفق ایرانی و خدمات آنها
 یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷    مدیر سایت
در این مقاله از سایت جت با ما همراه باشید تا گشتی در دنیای استارتاپ‌های گردشگری موفق مانند علی بابا، اسنپ تریپ و فلایتو بزنیم و معایب و مزایای هر کدام را بررسی کنیم.
استارتاپ چیست؟ ویژگی های یک استارت آپ چیست؟
استارت آپ یا استارتاپ چیست
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    صدیقه حسینی
ویژگی‌های مهم یک استارتاپ چیست؟ چه طور می‌توانیم یک استارت آپ را راه اندازی کنیم؟ چطور می توانیم برای استارتاپمان سرمایه گذار جذب کنیم؟ برای پاسخ به سوال‌های استارتاپی تان این مقاله را بخوانید.
چگونگی دستیابی به ایده های استارتاپی
دستیابی به ایده های استارتاپی
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    صدیقه حسینی
ایده های استارتاپی از کجا می آیند؟ در این مقاله با روش های ساخت و گسترش ایده ها آشنا می شوید و می توانید با تمرین های جالب و متنوع به ایده های استارتاپی دست پیدا کنید.
استارتاپ ویکند چیست ؟ همه چیز درباره برنامه استارتاپ ویکند
استارتاپ ویکند چیست
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    صدیقه حسینی
استارتاپ ویکند چیست؟ در این مقاله از سایت جت، مراحل برگزاری یک رویداد استارتاپ ویکند و وظایف هر کدام از اعضای تیم استارتاپ ویکند مثل داورها، مربی ها و نماینده جهانی توضیح داده می‌شود.
7 توصیه استارتاپی از موسسان استارتاپ های موفق ایرانی | جت
بررسی استارتاپ های موفق ایرانی
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    صدیقه حسینی
در این مقاله، با ایده های کارآفرینان استارتاپهای موفق ایرانی آشنا میشویم و در جهت شروع یک استارتاپ موفق از آنها کمک میگیریم.
فضای کار اشتراکی چیست: اجاره فضای کار به صورت اشتراکی چگونه است؟
فضای کار اشتراکی چیست : اجاره فضای کار به صورت اشتراکی چگونه است
 دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷    مدیر سایت
در این مقاله همه نکاتی که باید در مورد فضاهای کار اشتراکی در ایران بدانید برای شما شرح داده شده و فهرست بهترین محیط های کار اشتراکی معرفی شده است.

این روزها شاید به دفعات پیش آمده که کلمه "استارت آپ" را دیده اید یا از کسی شنیده باشید، اما هیچ‌وقت به شکل مفهومی در مورد اینکه استارت آپ چیست؟ و به چه معناست و چرا اینقدر در مورد آن صحبت می‌شود فکر نکرده باشید. در حوزه استارت آپ ها حتی محتوای موجود در فضای وب هم بسیار پراکنده و گاهی بی‌ربط هم هستند. در سال‌های اخیر شاهد رشد روزافزون فضای کسب‌و‌کارهای اینترنتی هستیم تا جایی که بزرگترین شرکت‌های سودآور دنیا در  حوزه تکنولوژی و فناوری فعالیت می‌کنند. در داخل کشور نیز پیشرفت‌های بسیار زیادی در زمینه شرکت‌های نوآور و دانش‌بنیان انجام شده است؛ شرکت‌هایی که بدون شک در آینده نه چندان دور تبدیل به بزرگترین کسب‌و‌کارهای ایران می‌شوند.

اخبار استارتاپ ها را از وبسایت جت دنبال کنید

روزانه استارت‌آپ‌های جدید کار خودشان را با ایده‌های جدید شروع ‌می‌کنند. برخی از آن‌ها به سرعت پیشرفت ‌می‌کنند و سهم زیادی از بازار را به دست ‌می‌آورند و برخی دیگر نیز شکست می‌خورند. این روزها استارت‌آپ ها با ایده‌ها و فعالیت‌های نوآورانه زندگی بسیاری از ما را تحت تاثیر قرار داده‌اند؛ سطح رفاه و راحتی زندگی شهری را افزایش داده‌اند و گاهی باعث به وجود‌آمدن شغل‌ها و کسب‌‌و‌کار‌های جانبی نیز می‌شوند. جدیدترین اتفاقات و اخبار استارتاپ ها به همراه بررسی و تحلیل شرکت‌های فناورانه و نوآور را می‌توانید در این بخش از سایت جت مشاهده کنید. چالش‌های زندگی ما انسان‌ها روز به روز در حال تغییر است پس زودتر از همه از چالش‌ها و فرصت‌هایی که در کنارشان وجود دارند با خبر شوید.

آینده فضای استارت آپی چگونه است؟

استارت آپ (Start-Up) رویکرد و مفهومی‌ست، که در کمتر از یک دهه توانسته است در دنیای کارآفرینی و کسب وکار، انقلاب بزرگی برپا کند. اینکه بتوان بر اساس یک ایده درآمدزا، سیستم و یا سازمانی را متولد کرد و به آستانه رشد و سرمایه گذاری رساند.
در طی مقالات این بخش از سایت جت قصد داریم علاوه بر ارائه اطلاعات مفید به کارآفرینان جوان در مورد فضای پیش روی شرکت‌های استارت‌آپی، تجربیات کارآفرینان استارت آپی موفق را نیز از دریچه‌ای جدید برای شما به نمایش بگذاریم. اخبار فضای استارت آپی کشور و جدیدترین رویدادهای حوزه کسب و کار را در سایت جت دنبال کنید. همراه جت باشید.