فناوری و تکنولوژی

کاربرد هوش مصنوعی در آموزش چیست؟
کاربرد هوش مصنوعی در آموزش
 چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
در این مقاله از سایت جت، شما را با کاربردهای هوش مصنوعی در آموزش، تاثیر، مزایا و معایب هوش مصنوعی در آموزش آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.
هوش مصنوعی چیست | تعریف، عملکرد و کاربردها
هوش مصنوعی چیست
 شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲    صفورا شویکلو
هوش مصنوعی، به مطالعه و تحقیق درباره ساخت و توسعه سیستم‌ها و برنامه‌های کامپیوتری با هدف تقلید از عملکرد هوشمندانه انسان می‌پردازد. در این مقاله از سایت جت، به بررسی مفهوم، عملکرد و کاربردهای هوش مصنوعی می‌پردازیم.
سالیدیتی چیست| آشنایی با کاربرد زبان برنامه نویسی Solidity
سالیدیتی چیست
 شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲    صفورا شویکلو
زبان سالیدیتی (Solidity) بر پایه مدل سازی اشیا ایجادشده که در سال 2014 توسط گواوود وود برای طراحی قرارداد هوشمند (Smart Contract) بر بستر بلاکچین اتریوم (Ethereum) شکل گرفت.
کیف پول ارز دیجیتال چیست | تعریف، نحوه کارکرد و انواع آن
کیف پول ارز دیجیتال چیست
 شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
در این مقاله از سایت جت، به بررسی مفهوم کیف پول ارز دیجیتال، عملکرد آن، انواع مختلف کیف پول ارز دیجیتال و کارکرد آن‌ها خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.
برنامه نویسی چیست| هر آنچه باید در مورد برنامه نویسی بدانید
برنامه نویسی چیست
 پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲    صفورا شویکلو
برای شروع برنامه نویسی، ابتدا باید بدانید که برنامه نویسی چیست؟ برنامه نویسی همکاری بین کامپیوتر و انسان است که انسان از طریق یکسری کد، دستورالعمل هایی را برای کامپیوتر ایجاد می کند.
کاربردهای دیتا ساینس در بازار کار ایران
کاربردهای دیتا ساینس در بازار کار ایران
 یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲    گروه تبلیغات
این روز ها بازار دیتا ساینس در ایران رونق گرفته است. شرکت‌ها با دیتا ساینس می توانند تا اطلاعات خود را تحلیل کرده و تصمیم‌گیری‌های بهتری بگیرند. ما در این مقاله به بررسی این بازار در ایران می پردازیم.
NFT چیست | روش های کسب درآمد از آن کدامند؟
NFT چیست
 یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲    صفورا شویکلو
امروزه در فضای مجازی اخبار زیادی را در مورد خرید و فروش NFT توسط سلبریتی ها، با مبالغ بالا می خوانیم، اما NFT چیست؟ NFT یک توکن غیر قابل تعویض است که شما با داشتن حق مالکیت فکری، حقیقی و حقوقی آن را در بستر بلاکچین خرید و فروش می کنید.
کاربردهای هوش مصنوعی در پزشکی
هوش مصنوعی در پزشکی
 شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی، می‌توان به طور دقیق‌تری بیماری‌ها را تشخیص داد و درمان بهتری را برای بیماران فراهم کرد. با ما در سایت جت همراه باشید تا با کاربردهای هوش مصنوعی در پزشکی آشنا شوید.
 تشخیص اثر انگشت با استفاده از هوش مصنوعی
تشخیص اثر انگشت
 شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
در این مقاله از سایت جت، به بررسی روش‌های مختلف تشخیص اثر انگشت با استفاده از هوش مصنوعی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.
یادگیری عمیق چیست | کاربردهای یادگیری عمیق
یادگیری عمیق چیست
 شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
یادگیری عمیق یکی از حوزه‌های مهم در علم داده است که با استفاده از شبکه‌های عصبی، به دنبال یادگیری و استخراج ویژگی‌های پیچیده از داده‌ها می‌باشد. در این مقاله از سایت جت با ما همراه باشید تا با کاربردهای یادگیری عمیق بیشتر آشنا شوید.
روش های تبدیل متن به صوت فارسی آنلاین
تبدیل متن به صوت فارسی آنلاین
 شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
تبدیل متن به صوت فارسی آنلاین، یکی از راهکارهای نوین برای دسترسی آسان به محتوای متنی است. در این مقاله از سایت جت با ما همراه باشید تا به راحتی متن‌های خود را به صورت صوتی تبدیل کنید.
کوکی چیست | کاربرد کوکی در سایت
کوکی چیست
 چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
کوکی؛ فایل‌های کوچک متنی است، که اطلاعاتی را در مرورگر کاربر ذخیره می‌کند تا در بازیدهای بعدی، اطلاعات مربوط به تنظیمات کاربری، تاریخچه بازدیدها و سبد خرید را به صورت خودکار بازیابی کنند. در این مقاله از سایت جت در بررسی کوکی با ما همراه باشید.
یادگیری ماشین چیست |  اصول، کاربردها و چالش‌ها
یادگیری ماشین چیست
 یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲    صفورا شویکلو
در این مقاله، با اصول یادگیری ماشین (Machine Learning)، کاربردهای آن در صنایع و چالش‌هایی که در پیاده‌سازی ماشین لرنینگ ممکن است به وجود بیاید، آشنا خواهید شد.
پردازش تصویر چیست | مزایای پردازش تصویر
پردازش تصویر چیست
 شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
پردازش تصویر، تبدیل تصاویر و ویدیوها با استفاده از دستگاه‌های تصویربرداری مانند دوربین‌های دیجیتالی، اسکنرها و ... به داده‌های دیجیتال است. در این مقاله برای آشنایی بیشتر با مفهوم پردازش تصویر، با ما همراه باشید.
شبکه عصبی چیست | بررسی عملکرد شبکه‌های عصبی
شبکه عصبی چیست
 شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
امروزه، شبکه عصبی در پردازش داده‌های پیچیده و تحلیل آن‌ها، در بسیاری از صنایع و حوزه‌های دیگر کاربرد دارد. در این مقاله از سایت جت، به مفهوم شبکه عصبی و عملکرد آن در پردازش داده‌های مختلف پرداخته شده است.
دوج کوین چیست | وضعیت فعلی و آینده
دوج کوین چیست
 چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
دوج کوین یکی از ارزهای دیجیتال محبوب این روزها است، در این مقاله از سایت جت با ما همراه باشید تا به طور کامل با دوج کوین، تاریخچه، وضعیت فعلی و چشم انداز آینده آن آشنا شوید.