صبا فضلعلی

از وقتی که بچه بودم تا به الآن، گشت و گذار در کهکشان ها و سرک کشیدن به سیاره های خیالی ذهنم، سرگرمی موردعلاقه ام بوده. تا حالا بیش از هزار بار خودم را به جای یوری گاگارین گذاشته ام و اولین مسافر فضا شده ام... خودم را به جای نیل آرمسترانگ گذاشته ام و اولین انسانی شده ام که بر روی ماه پا گذاشته... خودم را به جای انوشه انصاری گذاشته ام و اولین مسافر ایرانی به فضا شده ام... و هزاران بار هم خودم را در سفینه ی خیالی ام تصور کرده ام که به دور از هیاهوهای زمینی، نظاره گر خانه ی گرد آبی ام، از دور هستم... 

علاقه ی من از بچگی به قدری بود که زمانی که همه ی هم سن و سال هایم مشغول خواندن کتاب های آنی شرلی و جودی و... بودند، من با مطالعه ی کتاب های رویای من (خاطرات انوشه انصاری) و ایستگاه میر و سفر به ماه تن تن خودم را سرگرم می کردم و وقتی که دوستانم در تب و تاب فیلم های رنگارنگ دنیای سینما بودند، من برای بار هزارم داشتم Interstellar و The Martian  و Passengers و... را با اشتیاق می دیدم طوری که انگار اولین دفعه است که این فیلم ها را میبینم.

هر چقدر که بیش تر در مورد جهان هستی می خوانم و فکر می کنم، بیش تر به کوچک بودن خودم پی می برم. انسان، به ظاهر کوچک اما قدرتمند است. انسانی که با قدرت ذهن خودش توانست که به ماه برود، کهکشان های ناشناخته را کشف کند، در مورد شرایط حیات بر روی سیاره های دیگر تحقیق کند، ایستگاه فضایی را راه اندازی کند، فضاپیماها را به فضا بفرستد، از سیاهچاله عکس بگیرد و اکنون هم برنامه ی سفر بی بازگذشت به مریخ را برنامه ریزی کند. همه ی این ها حاصل ذهن پویای بشر است.
 

صبا فضلعلی تا کنون 5 مطلب مفید در سایت جت نوشته است. مطالب صبا فضلعلی تا کنون توسط 54874 نفر مطالعه شده است.

اولین مطلب صبا فضلعلی در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۲۳ منتشر شده است و گروه مطالب نوشته شده توسط او در حوزه های کسب و کار اینترنتی ، بازاریابی ، مدیریت و کارآفرینی ، دانستنی ها ، منتشر شده است.

مدال ها و افتخارات:

تعداد مطالب: 5

بازدید مطالب: 54874

آخرین مطالب نوشته شده توسط صبا فضلعلی :

تجسم خلاق چیست؟ رسیدن به آرزوها با تجسم خلاق!
تجسم خلاق چیست
 سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
تجسم خلاق، یکی از تکنیک هایی است که هر کسی می‌تواند آن را یاد بگیرد و بعد از به کارگیری آن به روش درست، باعث می‌شود در مسیر رسیدن به رویاهایتان قرار بگیرید و به آن چیزی که علاقه قلبی دارید، برسید. اما قبل از آنکه به آموزش تجسم خلاق بپردازیم، بیایید کمی بیشتر با آن آشنا شویم.
دیجیتال مارکتینگ چیست؟ ابزارهای دیجیتال مارکتینگ | جت
دیجیتال مارکتینگ چیست
 شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸
دیجیتال مارکتینگ علمی است که به تبلیغ و معرفی یک محصول یا خدمات از طریق اینترنت یا هرگونه وسیله دیجیتال می پردازد. مزایای دیجیتال مارکتینگ چیست و انواع ابزارهای دیجیتال مارکتینگ کدامند؟! در ادامه بخوانید.
چگونه کسب و کار اینترنتی راه بیندازیم؟ | جت
کسب و کار اینترنتی چیست
 دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
راه اندازی کسب و کار اینترنتی و نحوه رشد و گسترش آن در این مقاله بررسی شده و به چگونگی راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق می پردازیم.
هزینه تبلیغات در گوگل چگونه محاسبه می شود؟ | جت
همه چیز در مورد خرید تبلیغات گوگل
 دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
تبلیغات گوگل چیست و مزیت آن نسبت به راه های دیگر تبلیغات چیست؟ تبلیغات گوگل باعث می شود تا سایت شما در کوتاه مدت بازدیدکنندگان زیادی را به خود جذب کند و ترافیک سایت شما را بالا می برد. اما چگونه؟!