هوش مصنوعی

ابزارهای طراحی سایت با هوش مصنوعی
معرفی 5 ابزار طراحی سایت با هوش مصنوعی
 شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲    سیمین انصاری
در این مقاله می خواهیم 5 ابزار هوش مصنوعی را برای طراحی سایت معرفی کنیم که بیشترین کاربرد را در سال 2023 داشته‌اند.
معرفی ابزارهای ساخت ویدیو با هوش مصنوعی
ساخت ویدیو با هوش مصنوعی
 سه شنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۲    مدیر سایت
ساخت ویدیو با هوش مصنوعی یک فرایند است که از تکنولوژی هوش مصنوعی برای ایجاد ویدیوهای خلاقانه و جذاب استفاده می‌کند. در این مقاله از سایت جت با ما همراه باشید تا با ابزارهای ساخت ویدیو با هوش مصنوعی آشنا شوید.
آشنایی با بهترین ربات‌ های هوش مصنوعی تلگرام
ربات‌ های هوش مصنوعی تلگرام
 چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
ربات‌ هوش مصنوعی تلگرام، برنامه‌ای است که با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، قادر به تعامل با کاربران تلگرام است و می‌تواند وظایف مختلفی را انجام دهد.در این مقاله از سایت جت، شما را با بهترین ربات‌ های هوش مصنوعی تلگرام آشنا خواهیم کرد.
یادگیری زبان انگلیسی با هوش مصنوعی
بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی با ChatGPT
 دوشنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۲    صفورا شویکلو
یادگیری زبان انگلیسی با ChatGPT چند وجهی است. با این هوش مصنوعی می‌توانید اشتباهات دستوری، نقطه‌گذاری و املایی را در جمله یا متن خود بررسی و تصحیح کنید. در این مقاله ۵ روش یادگیری زبان را به شما معرفی می‌کنیم
Midjourney چیست | ایجاد تصاویر با هوش مصنوعی میدجورنی
Midjourney چیست
 یکشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
Midjourney یک پلتفرم هوش مصنوعی است که به کاربران امکان ایجاد تصاویر و ویدیوهای واقعیت مجازی را می‌دهد. در این مقاله از سایت جت با ما همراه باشید تا بیشتر با این برنامه هوش مصنوعی آشنا شوید.
گوگل بارد چیست | بررسی ربات هوش مصنوعی گوگل
هوش مصنوعی گوگل بارد چیست
 چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
گوگل بارد یک سرویس جدید از گوگل است که به وسیله ربات هوش مصنوعی طراحی شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد امکانات و کاربردهای این سرویس، با این مقاله از سایت جت همراه باشید.
کاربرد هوش مصنوعی در آموزش چیست؟
کاربرد هوش مصنوعی در آموزش
 چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
در این مقاله از سایت جت، شما را با کاربردهای هوش مصنوعی در آموزش، تاثیر، مزایا و معایب هوش مصنوعی در آموزش آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.
هوش مصنوعی چیست | تعریف، عملکرد و کاربردها
هوش مصنوعی چیست
 شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲    صفورا شویکلو
هوش مصنوعی، به مطالعه و تحقیق درباره ساخت و توسعه سیستم‌ها و برنامه‌های کامپیوتری با هدف تقلید از عملکرد هوشمندانه انسان می‌پردازد. در این مقاله از سایت جت، به بررسی مفهوم، عملکرد و کاربردهای هوش مصنوعی می‌پردازیم.
کاربردهای دیتا ساینس در بازار کار ایران
کاربردهای دیتا ساینس در بازار کار ایران
 یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲    گروه تبلیغات
این روز ها بازار دیتا ساینس در ایران رونق گرفته است. شرکت‌ها با دیتا ساینس می توانند تا اطلاعات خود را تحلیل کرده و تصمیم‌گیری‌های بهتری بگیرند. ما در این مقاله به بررسی این بازار در ایران می پردازیم.
کاربردهای هوش مصنوعی در پزشکی
هوش مصنوعی در پزشکی
 شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی، می‌توان به طور دقیق‌تری بیماری‌ها را تشخیص داد و درمان بهتری را برای بیماران فراهم کرد. با ما در سایت جت همراه باشید تا با کاربردهای هوش مصنوعی در پزشکی آشنا شوید.
 تشخیص اثر انگشت با استفاده از هوش مصنوعی
تشخیص اثر انگشت
 شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
در این مقاله از سایت جت، به بررسی روش‌های مختلف تشخیص اثر انگشت با استفاده از هوش مصنوعی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.
یادگیری عمیق چیست | کاربردهای یادگیری عمیق
یادگیری عمیق چیست
 شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
یادگیری عمیق یکی از حوزه‌های مهم در علم داده است که با استفاده از شبکه‌های عصبی، به دنبال یادگیری و استخراج ویژگی‌های پیچیده از داده‌ها می‌باشد. در این مقاله از سایت جت با ما همراه باشید تا با کاربردهای یادگیری عمیق بیشتر آشنا شوید.
روش های تبدیل متن به صوت فارسی آنلاین
تبدیل متن به صوت فارسی آنلاین
 شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
تبدیل متن به صوت فارسی آنلاین، یکی از راهکارهای نوین برای دسترسی آسان به محتوای متنی است. در این مقاله از سایت جت با ما همراه باشید تا به راحتی متن‌های خود را به صورت صوتی تبدیل کنید.
یادگیری ماشین چیست |  اصول، کاربردها و چالش‌ها
یادگیری ماشین چیست
 یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲    صفورا شویکلو
در این مقاله، با اصول یادگیری ماشین (Machine Learning)، کاربردهای آن در صنایع و چالش‌هایی که در پیاده‌سازی ماشین لرنینگ ممکن است به وجود بیاید، آشنا خواهید شد.
پردازش تصویر چیست | مزایای پردازش تصویر
پردازش تصویر چیست
 شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
پردازش تصویر، تبدیل تصاویر و ویدیوها با استفاده از دستگاه‌های تصویربرداری مانند دوربین‌های دیجیتالی، اسکنرها و ... به داده‌های دیجیتال است. در این مقاله برای آشنایی بیشتر با مفهوم پردازش تصویر، با ما همراه باشید.
شبکه عصبی چیست | بررسی عملکرد شبکه‌های عصبی
شبکه عصبی چیست
 شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲    مینا نعمت گرگانی
امروزه، شبکه عصبی در پردازش داده‌های پیچیده و تحلیل آن‌ها، در بسیاری از صنایع و حوزه‌های دیگر کاربرد دارد. در این مقاله از سایت جت، به مفهوم شبکه عصبی و عملکرد آن در پردازش داده‌های مختلف پرداخته شده است.