جت

بازاریابی اینترنتی

نمایش بر اساس تعداد نمایش کالاهای حالت نمایش
دوره ایمیل مارکتینگ
دوره ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی به شما می‌آموزد چگونه یک استراتژی Email Marketing بسازید که باعث رشد تجارت و کسب و کارتان شود.
نمایش جزئیات

۶۰ هزار تومان

40 روش برای افزایش دانلود و نصب اپلیکیشن شما
برای افزایش تعداد نصب اپلیکیشن چه باید کرد؟ در این کتاب 40 روش بهینه سازی اپلیکیشن برای اپ استورها توضیح داده شده است. افزایش دانلود و نصب اپلیکیشن شما در اپ استورهای پلی استور و اپل استور و همچنین اپ استورهای ایرانی مثل کافه بازار و مایکت به سادگی با رعایت اصول بهینه سازی اپ استور ها یا ASO امکان پذیر است.
نمایش جزئیات

۱۹ هزار تومان

کتاب بازاریابی اینترنتی به زبان ساده
کتاب بازاریابی اینترنتی به زبان ساده به معرفی انواع روشهای بازاریابی از طریق اینترنت به زبان ساده می پردازد، نویسنده کتاب بازاریابی اینترنتی به زبان ساده آقای رضا شیرازی مفرد هستند و این کتاب توسط انتشارات نیاز دانش چاپ شده است.
نمایش جزئیات

۵ هزار تومان

    در دنیای مدرن امروز همه چیز در حال دیجیتالی شدن است و بهتر است بدانیم بازاریابی دیجیتال یک کودک نوپا نیست.تقریبا همه مشاغل سال هاست مستقیم و غیر مستقیم درگیر این فرایند شده اند. بیست و چهارساعته و بی‌وقفه بودن فعالیت در فضای اینترنت و قابلیت ایجاد تغییرات به صورت آنی باعث شده این نوع بازاریابی بسیار مهمتر از قبل شود، به خصوص زمانی که شرکت‌ها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند نقش بازاریابی اینترنتی کاملاً پُر رنگ‌تر می‌شود.

     

    آن چه که باید در مورد بازاریابی اینترنتی بدانید

    در بازاریابی اینترنتی بازاریابی موتورهای جست و جو می تواند یک موضوع پیچیده و ترسناک باشد. فرصت های بی پایان برای تبلیغات و بازاریابی همواره در حال تغییر روند و فن آوری خود هستند و راه حل بیش از حد پیچیده است. در این بخش از سایت جت مقالات بسیار کاربردی در مورد بهینه سازی موتور های جستجو و روش هایی برای آمدن در صفحات و لینک های اول نتایج موتورهای جست و جو قرار می گیرد. دنیای امروز ما تا حد زیادی، از دنیای حقیقی به سمت دنیای آنلاین و مجازی سوق پیدا کرده است، تا جایی که برای اساسی ترین نیازهای خودمان مثل تهیه خوارک و پوشاک و مسکن نیز دست به دامان این فضا می شویم و از این رو مفهوم بازاریابی اینترنتی یا آنلاین روز به روز شکل جدی تری بخود می گیرد.

    بنابر این آنچه شما باید در مورد بازاریابی اینترنتی بدانید را می توانید در مقالات و محولات آموزشی سایت جت بیابید. درواقع دیجیتال مارکتینگ به معنای استفاده از همه ابزارهای دیجیتال مثل وب سایت، اپلیکیشن، تبلیغات آنلاین (ادوردز مارکتینگ)، شبکه‌های اجتماعی، سئو، بازاریابی اینترنتی، بازاریابی موبایلی برای هدف مشخصی به اسم مارکتینگ یا بالا بردن فروش یا برند سازی می‌باشد. در این بخش از سایت مقالات مرتبط با جنبه های مختلف بازاریابی دیجیتال بیان می شود،همراه سایت جت باشید.