موفقیت و سبک زندگی

نمایش بر اساس تعداد نمایش کالاهای حالت نمایش
دقیقا چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند؟ نوشته فیل جونز
حتی اگر کسی بهترین تخصص را هم داشته باشد اگر از توانایی نفوذ کلام و متقاعد کردن دیگران برخوردار نباشد در حرفه خود دچار مشکل خواهد شد زیرا مدیران کسب و کار به ارتباطات اهمیت زیادی می‌دهند.  کتاب «دقیقا چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند، کلمات جادویی برای تاثیر و نفوذ روی دیگران» نوشته فیل جونز است. این کتاب در بیست و دو فصل به مهارت ها و توانایی‌های ارتباط کلامی پرداخته است و راهنمای بسیار کاملی برای مدیران و همه افرادی که می‌خواهند مهارت‌های ارتباطی خود را افزایش دهند است. این کتاب شاهکاری شگفت‌انگیز در هنر نفوذ،متقاعد کردن و رسیدن به نتایج تجاری عالی،هرکس که دوست دارد در زندگی شغلی و کسب و کارش پیشرفت کند  و در زندگی شخصی اش بیشتر از گذشته، دیگران را متقاعد کند، باید این کتاب ارزشمند را بخواند. اگر می‌خواهید در هر شرایطی تاثیر گذار باشید،باید روی‌درس های ساده و مهارت‌هایی که پیش ازین نیاموخته‌اید اما قدرت زیادی دارند کار کنید. این کتاب راه تسلط داشتن در موقعیت‌های پر استرس را به شما  یاد می‌دهد.
نمایش جزئیات

۲۰ هزار تومان

200000 200000
10 هفته تا موفقیت بی چون و چرا نوشته دارن هاردی
10 هفته تا موفقیت بی چون و چرا و چند یادداشت دیگر [مجموعه کتاب های ثروتمندان خودساخته] را به صورت آنلاین از وبسایت جت تهیه کنید. خلاصه کتاب 10 هفته تا موفقیت بی چون و چرا از دارن هاردی را در وبسایت جت بخوانید.
نمایش جزئیات

۲۰ هزار تومان

200000 200000
هدفگذاری به روش پدر پولدار
کتاب هدفگذاری به روش پدر پولدار نوشته رابرت کیوساکی به شما در راه رسیدن به آرزوهایتان یاری می رساند. این کتاب بر اساس ذهنیتی است که رابرت کیوساکی از پدر پولدار یاد گرفته است.
نمایش جزئیات

۱۵ هزار تومان

150000 150000
مرد واقعی نوشته دارن هاردی
مرد واقعی عنوان کتاب جدید از دارن هاردی مربی حرفه‌ای و مدرس دوره‌های موفقیت است. دارن در این کتاب به شما همه آن چیزی که برای اثرگذاری و موفقیت بیشتر شما لازم است را بیان کرده، در حقیقت یک کلاس درس برای اثرگذاری و موفقیت است. اگر با نوشته‌ها و شخصیت دارن هاردی اشنا باشید حتما می‌دانید که او همه راهکارهایی که ارائه می‌کند، کاملا عملی و کاربردی هستند و شما با کمی تلاش می‌توانید به راحتی گام به گام با او پیش بروید، این روش‌ها گاهی آنقدر ساده و راحت هستند که گویا تنها لازم بوده کسی به ما یادآوری کند که چگونه باید فکر کنیم؟ چگونه رفتار کنیم تا نتایج بهتری داشته باشند!
نمایش جزئیات

۱۵ هزار تومان

150000 150000
کتاب 5 قانون پول که باید بدانید نوشته جیم ران
کتابی که جیم ران نوشته است، حاوی مهم‌ترین یادداشت‌ها و درس‌گفتارهای کوتاه جیم ران است که به نوعی ماحصل اندیشه‌های او را در بر دارد و شامل نکاتی‌ست که می‌تواند روی زندگی شخصی و شغلی هرکدام از ما تاثیری شگفت‌آور بگذارد. نکات کاربردی این کتاب را در روابط شخصی، روابط حرفه‌ای، خلق و اجرای اهداف‌ مالی و رسیدن به آرزوهای دور و دراز به کار ببندید و نتایج بهبودبخش و بسیار مثبت آن را به‌تمامی نظاره‌گر باشید. وبسایت جت این کتاب را پیشکش به کسانی می‌کند که جوینده‌ی حقیقی مسیر موفقیت و توانمندی هستند. 
نمایش جزئیات

۱۰ هزار تومان

100000 100000

علم مدیریت بسیار فراتر از آن چیزی است که کارکنان در مورد آن فکر می کنند. یک مدیر بایستی مجموعه ای گسترده از مهارت ها را به غیر از مهارت های فنی خود داشته باشد که بتواند محیط کاری مناسب برای کارمندان سازمان ایجاد و بهره وری آنان را بالا ببرد. همچنین یک مدیر باید بتواند سطح عملکردی و کیفیتی سازمان را به بالاترین سطح خود برساند.

 در واقع مدیریت ترکیبی از علم و هنر است که بخش علم آن همان فراگیری دانش مدیریت از طریق آموزش است و بخش هنر آن پیاده سازی این دانش در عمل می باشد. بخش هنر نیز خود نیازمند کسب تجربه عملی و هنری ذاتی است. با به کار بردن خلاقیت در این بخش نیز می توانید موفقیت خود را چند برابر کنید.

آموزش مدیریت فردی 

آموزش مدیریت بخش اول و ابتدایی یک مدیریت موفق است. مدیری موفق است که به خوبی آموزش دیده باشد و دانش خوبی در این زمینه کسب کرده باشد. نداشتن اطلاعات و ورود به این کار سردرگمی، خستگی ناشی از بد پیش رفتن یا کند پیش رفتن کارها و ناامیدی به همراه دارد. با استفاده از کسب دانش مدیریت میتوانید منابع انسانی و مالی خود را به بهترین روش ممکن به سمت اهداف خود هدایت کنید و در مسیر درست گام بردارید.

برعکس مدیریت غلط نتایج وحشتناکی به دنبال دارد وبا عث از دست رفتن زمان و انرژی و سرمایه تان می شود. به همین دلیل لازم است ابتدا در این زمینه آموزش ببینید.

در این بخش از سایت جت به آموزش مهارت های مورد نیاز یک مدیر و همچنین تکنیک ها و روش های مدیریت فردی به صورت مقاله و محصولات آموزشی می پردازیم. به شما می گوییم مدیریت خوب چگونه است و یک مدیر خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد. شما می توانید با مطالعه این مقالات خود را بسنجید و نقاط قوت خود را افزایش دهید.

همراه جت باشید.