روابط عمومی

روابط عمومی دیجیتال DPR چیست و چه کاربردی دارد؟ | جت
روابط عمومی دیجیتال چیست؟
 یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸    مهدیه نادعلی
روابط عمومی دیجیتال چیست؟ DPR بر مبنای تکنولوژی‌های جدید و شناخت مخاطبان حرکت می‌کند. برای آشنایی با تعریف، کاربردها و مزایای آن در این مقاله با ما همراه باشید.
چگونه هدیه تبلیغاتی مناسب  انتخاب کنیم ؟
هدایای تبلیغاتی خود را چگونه انتخاب کنیم
 چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷  
انتخاب هدیه هایی متنوع و با کیفیت و متناسب با اهداف تبلیغاتی شرکت میتواند نشان دهنده جایگاه و قدرت مجموعه بوده و باعث جذب مشتریان و سرمایه به سازمان گردد
تبلیغات همسان چیست | معرفی مزایای تبلیغات همسان
تبلیغات همسان چیست و چه مزایایی دارد؟
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    حسن قلیچ‌خانی
در این مطلب به سوال تبلیغات همسان چیست؟ پاسخ می‌دهیم و سپس به انواع تبلیغات همسان و چگونگی استفاده از آن می‌پردازیم و مزایای استفاده از تبلیغات همسان نسبت به سایر تبلیغات آنلاین را مورد بررسی قرار می‌دهیم. با ما همراه باشید.
اهداف روابط عمومی چیست؟ نقش روابط عمومی در سازمان چیست؟
وظایف و اهداف روابط عمومی در سازمان چیست؟
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    صدیقه حسینی
در این مطلب پس از بیان تعریف و تاریخچه روابط عمومی به این سوالات پاسخ می‌دهیم که نقش روابط عمومی در سازمان‌ها چگونه است؟ و وظایف و اهداف روابط عمومی چیست ؟ سپس تفاوت روابط عمومی و تبلیغات را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

برای کسب وکار ها حفظ مشتری های کنونی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همچنین مدیریت حرف ها و اقدامات پیرامون یک مجموعه کاری بسیار حساس و مهم می باشد.روابط عمومی هنر برقراری ارتباط در جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مخاطبان و همچنین زمینه سازی برای دریافت انتظارات و خواسته های مخاطبان برای حرکت در مسیر آن است .به عبارت دیگر روابط عمومی یا PR هنر مردم داری است .روابط عمومی تمامی تلاش خود را معطوف تنظیم روابط سازمان و مردم می کند ، هوشمندانه سعی می نماید اهداف و برنامه ی سازمان با اتکاء به اصول اخلاقی و رسالت حرفه ای در قالب کار برنامه ای در جهت تحقق و حفظ منافع سازمان و مردم بکار بندد. وظایف روابط عمومی برقراری ارتباط صحیح و منطقی و اصولی با مخاطبان و همچنین اطلاع رسانی شفاف و روشن و دریافت انتظارات و خواسته های مخاطبان با بکار گیری روش و فنون مختلف می باشد.

در این بخش از سایت جت به آموزش مفاهیم روابط عمومی می پردازیم.