معرفی گجت ها

مشخصات گوشی آیفون 13
آیفون 13: هرآنچه در مورد آخرین مدل گوشی اپل باید بدانید
 سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰    بهنوش باباقربانی
این مطلب به بیان مشخصات فنی آخرین سری آیفون عرضه شده شرکت اپل یعنی آیفون 13 می پردازد.
بهترین گجت های سلامتی کرونا + مشخصات و عکس
بهترین گجت های سلامتی برای مقابله با کرونا
 جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰    الناز شهبازی
هدف از نگارش این مقاله آشنایی با گجت‌های سلامتی و معرفی چند نوع گجت سلامتی مربوط به این روزهای دنیاست که برای حفظ سلامتی و مقابله با بیماری کرونا استفاده می‌شوند.
گجت پوشیدنی چه نوع برنامه هایی هستند | انواع گجت های پوشیدنی تازه در بازار
معرفی برترین گجت های پوشیدنی روز دنیا
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    صدیقه حسینی
به گجت‌هایی که به بدن وصل یا آویزان بشوند و یا بدن را در بربگیرند و یا بدن آن را در بگیرد گجت پوشیدنی گفته می‌شود. در این مقاله با برترین گجت‌های پوشیدنی هوشمند آشنا خواهیم شد.
گجت چیست ؟ با دنیای گجت های برتر جهان آشنا شوید
گجت چیست : آشنایی با فناوری گجت در دنیای تکنولوژی
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    صدیقه حسینی
به وسایل و تجهیزات کوچکی که به تازگی اختراع شده‌اند و در ساخت آن‌ها از فناوری‌های نویی استفاده شده ، گجت می‌گویند. در این مطلب ، به معرفی برخی از بهترین گجت‌های روز دنیا می‌پردازیم.
ساعت هوشمند دوربین دار | ساعت هوشمند سیم کارت خور | جت
چگونه با خرید یک ساعت هوشمند، صاحب تلفن همراه و دوربین بشویم؟
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    ملیحه
در این مقاله به معرفی قابلیت‌ ها و ویژگی های ساعت های هوشمند دوربین دار سیم کارت خور می پردازیم و توضیح می دهیم چه طور می توانید از ساعت هوشمند خود به عنوان دوربین و تلفن همراه استفاده کنید.
رجیستر کردن گوشی‌های مسافری | خرید گوشی رجیستر نشده
هزینه رجیستر کردن گوشی در فرودگاه
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    افسانه آقایی
در این مقاله به بررسی ضرورت پرداخت هزینه‌‌ی رجیستر کردن و ثبت کد IMEI گوشی‌های مسافری در سامانه‌ی همتا می‌پردازیم و همچنین جزییاتی را در ارتباط با طرح رجیستر کردن گوشی در فرودگاه‌ و مراحل آن بیان می‌کنیم.

گجت یا ابزارک به وسایل الکترونیکی یا مکانیکی کوچکی گفته می شود که برای کاربردهای خاصی طراحی شده اند و به آسانتر شدن زندگی کمک می کنند. در واقع سطح زندگی ما را بالاتر می برند.
وسایلی مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها، ابزارهای الکترونیکی کوچک مثل مسواک های برقی، بلندگوهای بیسیم کوچک، دستگاههای پخش چند رسانه ای، چاقوهای چند کاره و پیچ گوشتی های الکترونیکی و صوتی و هر وسیله ای از این دست را می توان گجت نامید. علاوه بر کارایی یک دستگاه، نبوغ به کار رفته در ساخت آن هم بسیار مهم است و گاهی دستگاه هایی که به عنوان گجت شناخته می شوند بیشتر از کارایی که دارند نبوغ سازنده شان را به رخ می کشند.در این بخش از سایت جت به معرفی انواع گجت ها می پردازیم.

برای اطلاع از جدیدترین گجت ها به همراه نقد و بررسی، همراه سایت جت باشید.