تجربه کاربری

5 نکته مهم UX که قبل از بهینه‌سازی سایت و سئو باید بدانید
تاثیر تجربه کاربری UX بر بهینه‌سازی سایت و سئو
 پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰    محبوبه سالاری
در این مطلب درباره تاثیر تجربه کاربری (UX) بر بهینه‌سازی سایت و سئو صحبت خواهیم کرد. همچنین به این موضوع می‌پردازیم که گوگل از چه راه‌هایی تلاش می‌کند تا درک صحیحی از احساس کاربر هنگام مرور وب‌سایت شما داشته باشد و در ادامه 5 معیار مهم بهبود تجربه کاربری به شما معرفی می‌گردد.
پروتوتایپ چیست؟ نحوه ساخت پروتوتایپ چگونه است؟
هر آنچه که باید درباره ساخت پروتوتایپ بدانید
 سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰    شهرزاد سادات اتشگاهی
طراحی نمونه اولیه و یا پروتوتایپ روشی است، که می توان از طریق آن ایده های ذهنی خود را مورد بررسی قرار داد و میزان هزینه موجود را برای کارفرما برآورد کرد.
تفاوت طراحی رابط کاربری (UI) با تجربه کاربری (UX) چیست؟
تفاوت UI و UX چیست؟
 سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷    صدیقه حسینی
دو واژه UI و UX همیشه همراه با هم استفاده می‌شوند اما تفاوت UI و UX چیست؟ برای پاسخ به این سوال در این مطلب همراه ما باشید.
اصول طراحی رابط کاربری در اپلیکیشن موبایل چیست + نکات ویژه
اصول طراحی رابط کاربری برای اپلیکیشن موبایل چیست؟
 دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷  
رابط کاربری اپلیکیشن همان چیزی است که به هنگام کار با یک اپلیکیشن مشاهده می‌کنید. در این مطلب اصول طراحی رابط کاربری خوب را که باعث می‌شود یک اپلیکیشن موبایل برای کاربران تجربه خوبی را رقم بزند، بررسی می‌کنیم.

یکی از مسائل بسیار مهم و البته چالش برانگیز در دنیای دیجیتال و طراحی سایت،  تجربه کاربری به همراه دنیای بسیار گسترده این مفهوم است. تجربه کاربری یا UX از جمله مواردی است که بارها و بارها به گوش شما رسیده‌اند اما در بسیاری از گفتگوهای پیرامون این مفهوم می‌توان اشکالات زیادی را مشاهده کرد؛ از جمله رایج‌ترین این اشکالات می‌توان به استفاده نادرست ازین کلمه در بخش‌های نامناسب است که باعث گسترش یافتن اشتباهات در این زمینه می‌شود.در این بخش از سایت جت هر آنچه که باید در مورد تجربه کاربری بدانید بیان می شود.